Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

معجون انجره سید عطار تقویتی آقایان فروشی

1 month ago تبلیغ سایت یا فروشگاه اینترنتی تبریز   11 views

1,368,000 ﷼

  • maagon-angrh-syd-aatar-tkoyty-akayan-big-0
محل: تبریز
قیمت: 1,368,000 ﷼

معجون انجره سید عطار میراثی گهربار از متون کهن طب سنتی ایرانی که  باعث افزایش قوای جنسی شده و به عنوان معجزه ای برای بر طرف کردن مشکلات زناشویی مردان  و حل  مشل  از بین رفتن میل جنسی که حاصل از زندگانی امروزی است عمل می کند

سلامت جنسی بخش مهمی از زندگی یک مرد بدون توجه به سن وضعیت اجتماعی یا وضعیت مالی است. همچنین بخش مهمی از پایه و اساس یک زوج است و به کیفیت زندگی کمک می کند.

مشکلات جنسی در مردان بسیار شایع است و بر سلامت جنسی تأثیر می گذارد. بسیاری از مشکلات سلامت جنسی قابل درمان است.

 

نعوظ چیست

عدم نعوظ یا فرو هشت آلت تناسلی به عنوان ناتوانی جنسی شناخته می شود اختلال نعوظ به عنوان ناتوانی در دستیابی به و یا حفظ نعوظ مناسب برای مقاربت تعریف می شود. علل اختلال عملکرد نعوظ شامل بیماریهای مؤثر بر جریان خون می باشد.

اختلالات عصبی عوامل روانشناختی  مانند استرس افسردگی و اضطراب عملکرد (عصبی بودن از توانایی وی در انجام رابطه جنسی). و آسیب به آلت تناسلی مرد. بیماریهای مزمن داروهای خاص و نیز می تواند باعث اختلال در نعوظ شود.

 

از بین رفتن میل جنسی

تمایل مهار شده یا از بین رفتن میل جنسی به کاهش میل به میل یا علاقه به فعالیت جنسی اشاره دارد. کاهش میل جنسی می تواند ناشی از عوامل جسمی یا روانی باشد.

از بین رفتن میل جنسی  با سطح کم هورمون تستوسترون همراه است. همچنین ممکن است در اثر مشکلات روانی مانند اضطراب و افسردگی ایجاد شود.

بیماریهای پزشکی مانند دیابت و فشار خون بالا. برخی داروهای خاص از جمله برخی داروهای ضد افسردگی. و نیز از عوامل عمده در این مورد شناخته میشوند.

 

چه عواملی باعث ایجاد مشکلات جنسی در مردان می شود

اختلال عملکرد جنسی در مردان می تواند نتیجه یک مشکل جسمی یا روانی باشد.

 

دلایل جسمی:

بسیاری از شرایط جسمی و پزشکی می تواند باعث ایجاد مشکل در عملکرد جنسی شود. این شرایط شامل دیابت بیماری های قلبی و عروقی اختلالات عصبی عدم تعادل هورمونی بیماری های مزمن مانند نارسایی کلیه یا کبد و  سازی و سوء مصرف مواد مخدر یا الکل است.

علاوه بر این عوارض جانبی برخی داروهای خاص از جمله برخی داروهای ضد افسردگی کاهنده فشار خون ضد پروستاتیت داروهای قلب می تواند بر میل و عملکرد جنسی تأثیر بگذارد.

دلایل روانشناختی:

این موارد شامل استرس و اضطراب ناشی از کار نگرانی از عملکرد جنسی مشکلات زناشویی یا روابط عاطفی  افسردگی احساس گناه و یا تأثیرات یک آسیب جنسی گذشته است.

 

ضعف نیروی جنسی مردان از دیدگاه طب سنتی ایران

بیماری ضعف قوای جنسی که در طب سنتی ایران از آن با نام ضعف قوت باه یا کمبود باه نام برده می شود به دلیل ضعف در یکی از اعضای رئیسه بدن یا تمامی آنها همین طور ضعف عمومی بدن به وجود می آید که به وجود آمدن هر یک از این موارد دلایل خاص خود را دارد.

ضعف نیروی جنسی مردان از دیدگاه طب سنتی ایران دارای دو علت عمده جسمی و روحی می باشد. علل جسمی خود شامل ده مورد می باشند که عبارتند ازکم بودن حجم مایع منی وجود ضعف مغز قلب کبد معده کلیه کم بودن حدت منی و سکون منی ترک نزدیکی به مدت طولانی کم بودن نفخ عروقی ضعف و یا فلج اعصاب آلت تناسلی .نکته قابل توجه در منابع طب سنتی ایران توجه طبیبان ایرانی به امر تغذیه در درمان بیماریهاست.

در این بیماری نیز در مورد هر علت توصیه های غذایی آن بیان شده است. تاکید فراوان بر سلامت سایر اعضاء (اعضاء رئیسه) توجه به دستگاه گوارش به عنوان محلی برای هضم و جذب غذا که در واقع ماده اصلی تشکیل دهنده منی و همچنین توجه به کارکرد  کلیهها به عنوان یکی از علل ایجاد شهوت از اهمیت زیادی در طب سنتی برخوردار است.

 

چگونگی افزایش قوای جنسی از دیدگاه ابن سینا

ابوعلی سینا قوه باه و نیروی جنسی را شامل سه مرحله می داند:

ممکن است میل جنسی در مرد ضعیف باشد.

این میل وجود دارد ولی آلت تناسلی وی سست بوده و نعوظ حاصل نمیشود و جماع کامل صورت نمیگیرد.

شهوت و نعوظ هر دو در مرد ایجاد می شود ولی انزال به سرعت انجام میگیرد و هنوز نزدیکی حاصل نشده مرد انزال میشود.

گاهی این سه حالت در یک فرد کم و بیش با یکدیگر توام می گردد. از نظر ابن سینا برای افزایش قوای جنسی   فایده غذا بیشتر از داروها بوده همچنین در مردانی که با این مشکل مواجه هستند قبل از هر چیز لازم است سلامت کامل کبد قلب و مغز بررسی گردد .

معجون انجره سید عطار برگرفته از منابع طب ایرانی است که با ترکیب مواد طبیعی و گیاهی همچون خسک دانه بوزیدان بهمنین زراوند عنبر ماهی سقنقور و که در نوع خود از بهترین و مرغوبترین گونه های گیاهان مذکور تهیه شده  و در ترکیب با عسل بسیار مرغوب به صورت معجون درآمده است آماده و تقدیم می گردد.

معجون انجره سید عطار  فراورده طب سنتی به سبب دارا بودن گیاهان دارویی آرام بخش و مقوی ومفرح با مزاج متمایل به گرم باعث افزایش تمایلات و

افزایش قوای جنسی نعوظ آلت انزال کامل و در نهایت احساس رضایت کامل از رابطه زناشویی میگردد. با اعتماد به طب کهن و ارزشمند سنتی ایران واستفاده منظم از این فراورده در بازه زمانی مناسب بهبودی چشمگیری در افزایش تعداد تحرک و شکل ظاهری اسپرم های تولید شده را نتیجه خواهید گرفت لذا مصرفمعجون انجره سید عطار  قویـأ برای کسانی که مشکل ناباروری مردان دارند توصیه می شود.

در کل میتوان ابراز کرد که استفاده منظم از این شهد گوارا میتواند حس جوانی را باز گرداند و بیشتر مشکلات مربوط به این مقوله را برطرف نماید.این تاثیر به دفعات بدون قید و بند سنی و جسمی به تجربه ثابت شده است

توضیحات بیشتر

آدرس وب سایت https://seyedattar.com/