Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

بهود تنبلی تخمدان با معجون فراسیون سید عطار فروشی

1 month ago تبلیغ سایت یا فروشگاه اینترنتی تهران   14 views

900,000 ﷼

  • bhod-tnbly-tkhmdan-ba-maagon-frasyon-syd-aatar-big-0
محل: تهران
قیمت: 900,000 ﷼

اگر از جمله افرادی هستید که نشانه های تنبلی تخمدان دارید و به دنبال درمان تنبلی تخمدان هستید. پیشنهاد ما به شما معجون فراسیون که باعث تقویت تخمدان می باشد

تنبلی تخمدان که در اصطلاح علمی تخمدان پلی کیستیک نامیده می شود از مشکلات شایع در میان زنان است که اغلب با وجود سابقه در بستگان در ارتباط است.

از جمله مهمترین نشانه تنبلی تخمدان عدم تخمک گذاری به مدت طولانی و حتی طی ماه هاست که باعث پریودهای نامنظم و دیرهنگام می شود.

درمان تنبلی تخمدان کار غیره ممکن نیست با ما  همراه باشید تا معجون فراسیون سید عطار را که باعث تقویت تخمدان می شود را بیشتر  به شما معرفی نماییم

 

نشانه های تنبلی تخمدان

مهم ترین علامت تنبلی تخمدان تخمک گزاری های کم و نا منظم عدم تخمک گذاری به مدت طولانی و حتی طی ماه هاست که این مشکل خود را به صورت پریود های دیر به دیر و گاهی هر چند ماه یک بار نشان میدهد.

از علائم دیگر تنبلی تخمدان   زیاد شدن هورمون های مردانه یا علائم آن است یعنی میتواند این هورمون ها زیاد شوند یا فقط علائم افزایش این هورمون ها به صورت افزایش موهای زاید یا آکنه بروز کند.

افزایش موهای زاید به معنی افزایش موهای نواحی خاصی از بدن که معروف ترین آن ناحیه فوقانی لب و چانه است اتفاق میافتد.

ایجاد مشکلاتی برای باردار شدن آکنه چاقی رویش مو در منطقه ریش پشت لب خط ریش قفسه سینه منطقه اطراف نوک سینهها یا قسمت تحتانی شکم در طول خط وسطافزایش فشار خون افزایش قند خون یا مشکلاتی در کلسترول پوست تیره و ضخیم در ناحیه زیر بغل از دیگر علایم تنبلی تخمدان در خانم ها می باشد.

از یکی دیگر از مهمترین علائم این ناراحتی که علت نامگذاری آن به عنوان تخمدان پلی کیستیک است دیده شدن کیست های متعدد کوچک در تخمدان ها در سونوگرافی است.

سایز این کیست ها معمولا زیر ۱۰ میلیمتر بوده (۹-۲ میلیمتر) و به تعداد زیاد در هر تخمدان میباشد بهعلاوه در سونوگرافی این افراد معمولا سایز تخمدان ها بزرگ تر از حد عادی است.

 

 

 

علل تنبلی تخمدان

تخمدان این افراد نمیتواند به دلیل وجود برخی عوامل تحت تاثیر هورمونهای FSH و LH (هورمونهای زنانه) طبیعی بدن قرار بگیرد و در نتیجه تخمکگذاری انجام نمیشود.

یعنی هورمونهای مترشح این افراد دچار اختلال است و در نتیجه عملکرد مناسبی هم ندارد. عواملی مثل ژنتیک تغذیه و تاثیر محیط در بروز این بیماری نقش دارند.

 

درمان تنبلی تخمدان در طب سنتی

طب سنتی غلبه رطوبت و سردی در ناحیه تخمدان ها را علت تنبلی تخمدان می داند و مهمترین علت آن مصرف بیش از حد سبزیجات و غذاهای  هورمونی  مخصوصا

گوشت های هورمونی عدم تحرک کافی مصرف مواد غذایی فریز شده و فست فود ها و کنسروجات و چاقی مفرط را نیز از علل تنبلی تخمدان بر می شمرد.

با توصیه های طب سنتی تا حد زیادی می توان آن را درمان کرد. اما نباید فراموش کرد که برای نتیجه کامل باید دوره های یک تا سه ماهه درمان را ادامه داد.

 

معجون فراسیون برای تقویت تخمدان و فولیکول

معجونی ترکیبی حاصل ار تجربیات ارزنده حکمای طب سنتی ایران جهت تقویت تخمدان ها و بهبود عملکرد آنها. تقویت رحم تقویت تخمدان ها بهبود نظم سیکل قاعدگی افزایش توانایی تخمدان ها در تولید فولیکول و تخمک بهبود کیفیت تخمک و فولیکول تولید شده توسط تخمدان ها تکمیل چرخه فولیکول گزاری و در مجموع کلی افزایش قدرت باروری بانوان از اثرات قابل توجه معجون فراسیون میباشد.

گیاهانی همچون فراسیونسفید پنج انگشت هویج فرنگی بادیان رومی جنسینگ کره ای و به کار رفته با نهایت کیفیت ممکنه دراین معجون نتایج قابل توجه مذکور را موجب می گردند.

عمده مشکل بانوان نابارور عدم تشکیل فولیکول در طول چرخه سیکل قاعدگی می باشد. این معجون علاوه بر برطرف کردن مشکل مذکور تأثیر عجیبی بر روی بلوغ فولیکول و تخمک تشکیل شده می گزارد.

توصیه می شود جهت تصفیه محیط رحم و پاک سازی جسم رحم که یکی دیگر از عجایب این معجون است به طور منظم حتی در طول قاعدگی مصرف گردد.